800₺ ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE  KARGO ÜCRETSİZ

INSTAGRAM'DA TAKİP ET %5 ORANINDA İNDİRİM KAZAN. DETAYLAR

15.00'A KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.

YENİ ÜYELERE ÖZEL utopeak50 KUPON KODUNU KULLANABİLİRSİNİZ.

La Sportiva Miura Erkek Tırmanış Ayakkabısı

4.969,00

Hassaslık, stabilite ve kavisli yapı. La Sportiva Miura erkek tırmanış ayakkabısı, performans arayışındanda ödün vermiyor. Miura modern tırmanışın ekstrem gereksinimleri karşısında eksiksiz bir çok yönlülük sunuyor: sütrünme, hassaslık, küçük çıkıntılarda bile kendini hissettiren kesinlik ve konfor.
Açıklama

Hassaslık, stabilite ve kavisli yapı. La Sportiva Miura erkek tırmanış ayakkabısı, performans arayışındanda ödün vermiyor.
Miura modern tırmanışın ekstrem gereksinimleri karşısında eksiksiz bir çok yönlülük sunuyor: sütrünme, hassaslık, küçük çıkıntılarda bile kendini hissettiren kesinlik ve konfor. Miura’nın tasarımı efsanevi Mirage modelinden yola çıkarak yapıldı ve aynı onun gibi son derece agresif ve küçük basamaklar, cepler ve çatlaklarda son derece etkili.

 

Ürün Özellikleri

Üst Katman:İçi astarlı süet deri
Astar: Dentex
Orta Taban: 0,8 mm LoSpoFlex sadece ön kısımda
Taban: Vibram XS Edge 4 mm
Ağırlık: 440 gr (çifti, 39 numara için)

 

Avantajları

  • Tek parça deriden kalıplanmış kavisli yapı.
  • Küçük basamaklar ve topuk takma hamlelerinde maksimum hassasiyet.
  • Ayarlanabilir bağcık sistemi sayesinde arttırılabilir hassasiyet.
  • Maksimum ayak desteği için çift gerimli bant.

 

Kullanılan Teknolojiler

XS Edge: Makimum destek sunmak üzere geliştirilmiş Vibram XS Edge; tüm dikkatinizi o küçük basamaklardaki ağırlığınıza vermenizi sağlıyor. Deformasyona dayanımını artırılmış plastik yapısı sayesinde sıcak veya soğuk hava fark eteksizin saatler süren kullanımlarda bile formunu korur. Tavsiye edilen kullanım; keskin kenarlar barından rotalar. Disiplinler; lider tımanış, bouldering, yapay ve kaya yüzüyler, mikto basamalar ve ekstrem kenar yüzeylere sahip yüksek dereceli spor rotalar. Yüksek performans ve sağlımlığın optimum dengesi!

 

Skala

Sertlik: Daha fazla şekillendirilmiş ayakkabıları sahip olduğu bir özellik. Sert tabanlarıyla tırmanıcının ağırlığını destekler fakat farklı kaya tiplerie daha az uyum sağlar. 1’den 5’e kadar giden bir skalada söz konusu modelinin sertliği/desteği belirtilmiştir.

Tarak Genişliği: 1’den 5’e kadar giden bir skala üzerinde, söz konusu modelin tarak genişliğ belirtilmiştir.

Hassasiyet: Tabanları tırmanıcının altındaki kayayı daha iyi hissetmesine izin veren ve farklı türdeki hamlelere uyum sağlayan başlangıç seviyesi ya da uzun duvar ayakkabıları gibi daha az şekillendirilmiş ayakkabıların sahip olduğu bir özellik. 1’den 5’e kadar giden skalada söz konusu modelin hassasiyeti/adaptasyon yeteniği belirtilmiştir.

 

 

Low Volume: Dar ayaklar için tasarlanan ayakkabılar baş parmaktan serçe parmağa doğru eğimli bir yapıya sahiptir ve bu sayede ayakkabının ucundan küçük basamakları bile yakalayan sivri bir nokta oluşturur ve tarak kısımları görece düzdür

 

Performance serisi tırmanış ayakkabıları: Kullanıcının tırmanış performansını her türden kaya yüzeyinde yeni bir seviyeye taşımak üzere tasarlanan ürünler; boulder’dan uzun duvar rotalarına; düz ve dikey duvarlardan negatif eğime her koşul için en yüksek performans

Bilgi

Detaylı Bilgi

Gönderim
700₺ ve üzeri alışverişleriniz, ücretsiz olarak adresinize gönderilir. 

İade ve Değişim
Ürün size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde üretim veya tedarik sürecinden kaynaklı her türlü sorunda iade ve değişim talebinde bulunabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Sipariş Desteği
Whatsapp İletişim: (+90) 530 846 87 96, yada e-mail gönderin [email protected]

Ek bilgi
Ağırlık 0,0000 kg
Marka

,

Kargoya Teslim: 1 gün
PAYLAŞ

La Sportiva Miura Erkek Tırmanış Ayakkabısı

4.969,00
İlginizi Çekebilir:
SEPET 0
YAKIN ZAMANDA GÖRÜNTÜLENDİ 0
İstek listesine eklendi!