900₺ ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE  KARGO ÜCRETSİZ

15.00'A KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR

YENİ ÜYELERE ÖZEL utopeak50 KUPON KODUNU KULLANABİLİRSİNİZ

Lowa Ticam II GTX Erkek Dağcılık ve Yürüyüş Botu

11.390,00

Lowa Ticam II GTX Erkek Dağcılık ve Yürüyüş Botu VIBRAM® UYGULAMASI: Tek VIBRAM® APPTRAIL’in ayırt edici tasarımı, genişletilmiş temas alanı ve dinamik topuk profili bir ekip olarak çalışarak optimum yokuş yukarı ve yokuş aşağı performans sağlar.İtalya’dan yüksek kaliteli bir tedarikçiden kanıtlanmış Vibram® kauçuk taban. ORTA TABAN:% 100 Poliüretan (PU)Poliüretan (PU), çok iyi tamponlama özelliklerine sahip olan ve sonuç olarak genellikle orta tabanda kullanılan yumuşak bir plastiktir. PU kullanımı sayesinde tabanlar hafif ve işlevsel olarak esnek hale gelir. ASTARI:  Yaklaşık % 40 PolyesterPolyester, ham petrolden yapılan sentetik plastik elyaftır. Kimyasal açıdan birçok farklı malzemeye işlenebilen bir polimerdir. Kimyasal esnekliği sayesinde polyester hafiftir, çabuk kurur, çekmez ve en yüksek yırtılma ve aşınma direncine sahiptir.Yaklaşık % 10 AğMesh, birçok eşit aralıklı delikten oluşan bir malzemedir. Genellikle polyester veya naylondan yapılır ve temelde iç içe geçmiş iplikler tarafından oluşturulan kafes benzeri bir malzemedir. Özel tasarımı sayesinde, suni ve sentetik elyaf özellikle hava geçirgendir, özel nem düzenleyici niteliklere sahiptir ve bakımı kolaydır, nefes alabilir ve kırışmaya karşı dirençlidir.Yaklaşık % 50 Viskoelastik lateks köpükViskoelastik lateks köpük, köpüğe özel bir form belleği kazandıran dikkat çekici bir polimerden yapılmıştır. Viskoelastik köpüğe vücut ısısı veya basıncı uygulandığında, köpük tam olarak bu özel konturlara uyum sağlar. Bu özellik, basıncı eşit olarak dağıtır ve ayaklar üzerindeki baskıyı azaltır. ÜST MALZEME:  % 100 Süet deriSüet deri, postun et kısmından gelir. Daha gevşek bir lif yapısına, kadifemsi bir yüzey ve hafif bir hav oluşturan bir kaliteye sahiptir. Süet deri özellikle dayanıklıdır ve gözeneklidir. İstenilen görünüme bağlı olarak, süet deri işlenmeden kalabilir veya yağlanabilir veya mumlanabilir. ASTAR MALZEMESİ:  % 100 GORE-TEXGORE-TEX membran ile donatılmış ayakkabılar güvenilir bir şekilde su geçirmez, rüzgar geçirmez ve nefes alabilirdir. FONKSİYONLAR:  Makaralı halkalar, kolay bağlamayı sağlar. Serbest hareket eden dantel kancalar ve bağcık sistemleriyle üst tasarım. Bağcıklar yardımıyla dili yerinde tutar ve işlem sırasında kaymayı önler. Rahat yürüyüş için üst kısım daha fazla esneklik sağlar. Ön ayak ve üst bölge çeşitli derecelerde sıkılıkla bağlanabilir.Düzgün basınç dağılımı için asimetrik dolgulu özel dil yapısı.Özel sabitleme kancaları, bağcık sistemini iki bölgeye böler, böylece bağımsız olarak yerine kilitlenebilirler. AYAKKABI SERTLİĞİ:  Ayakkabı, yapısının bir sonucu olarak bükülmeye karşı güçlü bir direnç sergiler. AĞIRLIK:  1640 g / Çift (İngiltere 8)
Açıklama

Lowa Ticam II GTX Erkek Dağcılık ve Yürüyüş Botu
VIBRAM® UYGULAMASI: Tek VIBRAM® APPTRAIL’in ayırt edici tasarımı, genişletilmiş temas alanı ve dinamik topuk profili bir ekip olarak çalışarak optimum yokuş yukarı ve yokuş aşağı performans sağlar.İtalya’dan yüksek kaliteli bir tedarikçiden kanıtlanmış Vibram® kauçuk taban.

ORTA TABAN:% 100 Poliüretan (PU)Poliüretan (PU), çok iyi tamponlama özelliklerine sahip olan ve sonuç olarak genellikle orta tabanda kullanılan yumuşak bir plastiktir. PU kullanımı sayesinde tabanlar hafif ve işlevsel olarak esnek hale gelir.

ASTARI:  Yaklaşık % 40 PolyesterPolyester, ham petrolden yapılan sentetik plastik elyaftır. Kimyasal açıdan birçok farklı malzemeye işlenebilen bir polimerdir. Kimyasal esnekliği sayesinde polyester hafiftir, çabuk kurur, çekmez ve en yüksek yırtılma ve aşınma direncine sahiptir.Yaklaşık % 10 AğMesh, birçok eşit aralıklı delikten oluşan bir malzemedir. Genellikle polyester veya naylondan yapılır ve temelde iç içe geçmiş iplikler tarafından oluşturulan kafes benzeri bir malzemedir. Özel tasarımı sayesinde, suni ve sentetik elyaf özellikle hava geçirgendir, özel nem düzenleyici niteliklere sahiptir ve bakımı kolaydır, nefes alabilir ve kırışmaya karşı dirençlidir.Yaklaşık % 50 Viskoelastik lateks köpükViskoelastik lateks köpük, köpüğe özel bir form belleği kazandıran dikkat çekici bir polimerden yapılmıştır. Viskoelastik köpüğe vücut ısısı veya basıncı uygulandığında, köpük tam olarak bu özel konturlara uyum sağlar. Bu özellik, basıncı eşit olarak dağıtır ve ayaklar üzerindeki baskıyı azaltır.

ÜST MALZEME:  % 100 Süet deriSüet deri, postun et kısmından gelir. Daha gevşek bir lif yapısına, kadifemsi bir yüzey ve hafif bir hav oluşturan bir kaliteye sahiptir. Süet deri özellikle dayanıklıdır ve gözeneklidir. İstenilen görünüme bağlı olarak, süet deri işlenmeden kalabilir veya yağlanabilir veya mumlanabilir.

ASTAR MALZEMESİ:  % 100 GORE-TEXGORE-TEX membran ile donatılmış ayakkabılar güvenilir bir şekilde su geçirmez, rüzgar geçirmez ve nefes alabilirdir.

FONKSİYONLAR:  Makaralı halkalar, kolay bağlamayı sağlar. Serbest hareket eden dantel kancalar ve bağcık sistemleriyle üst tasarım. Bağcıklar yardımıyla dili yerinde tutar ve işlem sırasında kaymayı önler. Rahat yürüyüş için üst kısım daha fazla esneklik sağlar. Ön ayak ve üst bölge çeşitli derecelerde sıkılıkla bağlanabilir.Düzgün basınç dağılımı için asimetrik dolgulu özel dil yapısı.Özel sabitleme kancaları, bağcık sistemini iki bölgeye böler, böylece bağımsız olarak yerine kilitlenebilirler.

AYAKKABI SERTLİĞİ:  Ayakkabı, yapısının bir sonucu olarak bükülmeye karşı güçlü bir direnç sergiler.

AĞIRLIK:  1640 g / Çift (İngiltere 8)

Bilgi

Detaylı Bilgi

Gönderim
700₺ ve üzeri alışverişleriniz, ücretsiz olarak adresinize gönderilir. 

İade ve Değişim
Ürün size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde üretim veya tedarik sürecinden kaynaklı her türlü sorunda iade ve değişim talebinde bulunabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Sipariş Desteği
Whatsapp İletişim: (+90) 530 846 87 96, yada e-mail gönderin [email protected]

Ek bilgi
Ağırlık 0,0000 kg
Marka

Kargoya Teslim: 1 gün
PAYLAŞ

Lowa Ticam II GTX Erkek Dağcılık ve Yürüyüş Botu

11.390,00
İlginizi Çekebilir:
SEPET 0
YAKIN ZAMANDA GÖRÜNTÜLENDİ 0
İstek listesine eklendi!