900₺ ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE  KARGO ÜCRETSİZ

15.00'A KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR

YENİ ÜYELERE ÖZEL utopeak50 KUPON KODUNU KULLANABİLİRSİNİZ

La Sportiva Cobra Kadın Tırmanış Ayakkabısı

La Sportiva Cobra Kadın Tırmanış Ayakkabısı Hassasiyeti, rahat kalıbı ve çeşitli kaya türlerindeki rahat kullanımıyla iç mekan boulder antrenmanları ve kayada yapılan dayanıklılık tırmanışları için mükemmel bir seçenek. İnce orta tabanı sayesinde hassasiyet ve sürtünmeden taviz vermeden, keskin kenarlarda gereken desteği sağlıyor. Giyim kolaylığı, üstün konfor, hassasiyet ve hamlelerdeki kesinlik bu devrimsel tırmanış ayakkabısının karakteristik özellikleri.   Ürün Özellikleri Üst Katman:İçi astarlı süet deri Astar: Yok Orta Taban: 0,8 mm LoSpoFlex sadece ön kısımda Taban: Vibram® XS Grip2 3,5 mm Ağırlık: 420 gr (çifti, 39 numara için)   Avantajları Her ayak tipine mükemmel uyum sağlayan tek parça astarsız deri. Parmakların mükemmel bir hassasiyet ve tutunuma sahip olmasını sağlayan özel orta taban Tırmanışta maksimum performans için parmak kısmında dikişsiz üst yüzey. Ön kısımda kauçukla desteklenmiş elastik burun koruması olağanüstü ayak desteği sağlar. Renklendirme için deriye uygulanan PermaTan tabaklama yöntemi sayesinde sayesinde, yoğun terlemede bile üst yüzeyin renkleri ayağa geçmez ve ayakkabı rengini daha uzun süre korur.   Kullanılan Teknolojiler XS Grip 2: Boulder ve lider tırmanış alanlarında dünya şampiyonluğuna sahip birleşimin doğal evrimiyle ortaya çıkan XS Grip 2, XS grip'in üstün tutunuş karakterini daha yüksek bir noktaya taşırken, daha hassas bir destek ve form dayanıklığı sunuyor. Tavsiye edilen kullanım; saf sürtünmenin öncelikli ihtiyaç olduğu tımanış koşulları. Disiplinler: boulder ve lider tımanış, yapay ve kaya zeminler Her koşuşda mükemmel tutuş             SKALA Sertlik: Daha fazla şekillendirilmiş ayakkabıları sahip olduğu bir özellik. Sert tabanlarıyla tırmanıcının ağırlığını destekler fakat farklı kaya tiplerie daha az uyum sağlar. 1'den 5'e kadar giden bir skalada söz konusu modelinin sertliği/desteği belirtilmiştir. Tarak Genişliği: 1'den 5'e kadar giden bir skala üzerinde, söz konusu modelin tarak genişliği belirtilmiştir. Hassasiyet: Tabanları tırmanıcının altındaki kayayı daha iyi hissetmesine izin veren ve farklı türdeki hamlelere uyum sağlayan başlangıç seviyesi ya da uzun duvar ayakkabıları gibi daha az şekillendirilmiş ayakkabıların sahip olduğu bir özellik. 1'den 5'e kadar giden skalada söz konusu modelin hassasiyeti/adaptasyon yeteneği belirtilmiştir.

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

La Sportiva Cobra Kadın Tırmanış Ayakkabısı

Hassasiyeti, rahat kalıbı ve çeşitli kaya türlerindeki rahat kullanımıyla iç mekan boulder antrenmanları ve kayada yapılan dayanıklılık tırmanışları için mükemmel bir seçenek. İnce orta tabanı sayesinde hassasiyet ve sürtünmeden taviz vermeden, keskin kenarlarda gereken desteği sağlıyor. Giyim kolaylığı, üstün konfor, hassasiyet ve hamlelerdeki kesinlik bu devrimsel tırmanış ayakkabısının karakteristik özellikleri.

 

Ürün Özellikleri

Üst Katman:İçi astarlı süet deri
Astar: Yok
Orta Taban: 0,8 mm LoSpoFlex sadece ön kısımda
Taban: Vibram® XS Grip2 3,5 mm
Ağırlık: 420 gr (çifti, 39 numara için)

 

Avantajları

  • Her ayak tipine mükemmel uyum sağlayan tek parça astarsız deri.
  • Parmakların mükemmel bir hassasiyet ve tutunuma sahip olmasını sağlayan özel orta taban
  • Tırmanışta maksimum performans için parmak kısmında dikişsiz üst yüzey.
  • Ön kısımda kauçukla desteklenmiş elastik burun koruması olağanüstü ayak desteği sağlar.
  • Renklendirme için deriye uygulanan PermaTan tabaklama yöntemi sayesinde sayesinde, yoğun terlemede bile üst yüzeyin renkleri ayağa geçmez ve ayakkabı rengini daha uzun süre korur.

 

Kullanılan Teknolojiler

XS Grip 2: Boulder ve lider tırmanış alanlarında dünya şampiyonluğuna sahip birleşimin doğal evrimiyle ortaya çıkan XS Grip 2, XS grip'in üstün tutunuş karakterini daha yüksek bir noktaya taşırken, daha hassas bir destek ve form dayanıklığı sunuyor. Tavsiye edilen kullanım; saf sürtünmenin öncelikli ihtiyaç olduğu tımanış koşulları. Disiplinler: boulder ve lider tımanış, yapay ve kaya zeminler Her koşuşda mükemmel tutuş

 

 

 

 

 

 

SKALA

Sertlik: Daha fazla şekillendirilmiş ayakkabıları sahip olduğu bir özellik. Sert tabanlarıyla tırmanıcının ağırlığını destekler fakat farklı kaya tiplerie daha az uyum sağlar. 1'den 5'e kadar giden bir skalada söz konusu modelinin sertliği/desteği belirtilmiştir.

Tarak Genişliği: 1'den 5'e kadar giden bir skala üzerinde, söz konusu modelin tarak genişliği belirtilmiştir.
Hassasiyet: Tabanları tırmanıcının altındaki kayayı daha iyi hissetmesine izin veren ve farklı türdeki hamlelere uyum sağlayan başlangıç seviyesi ya da uzun duvar ayakkabıları gibi daha az şekillendirilmiş ayakkabıların sahip olduğu bir özellik. 1'den 5'e kadar giden skalada söz konusu modelin hassasiyeti/adaptasyon yeteneği belirtilmiştir.
Bilgi

Detaylı Bilgi

Gönderim
700₺ ve üzeri alışverişleriniz, ücretsiz olarak adresinize gönderilir. 

İade ve Değişim
Ürün size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde üretim veya tedarik sürecinden kaynaklı her türlü sorunda iade ve değişim talebinde bulunabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Sipariş Desteği
Whatsapp İletişim: (+90) 530 846 87 96, yada e-mail gönderin [email protected]

Ek bilgi
Ağırlık 0,0000 kg
Marka

,

LA-A20N200200
PAYLAŞ
İlginizi Çekebilir:
SEPET 0
YAKIN ZAMANDA GÖRÜNTÜLENDİ 0
İstek listesine eklendi!