900₺ ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE  KARGO ÜCRETSİZ

15.00'A KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR

YENİ ÜYELERE ÖZEL utopeak50 KUPON KODUNU KULLANABİLİRSİNİZ

La Sportiva Aequilibrium LT Women GTX Bot

11.569,00

LA SPORTİVA AEQUİLİBRİUM LT GORE TEX KADIN DAĞCILIK BOTU Aequilibrium LT GTX, sırt çantalı geziler ve yüksek irtifada birden fazla günü kapsayan yürüyüşler için ideal, ağır yükler için dağ yürüyüş botudur. Double Heel™ topuğun yenilikçi yapısı sayesinde olağanüstü yürünebilirlik: Çok belirgin çift bloklu arka geometri, yokuş aşağı frenleme etkisini artırır ve kas yorgunluğunu azaltan daha akıcı bir yuvarlanma sağlar. Dayanıklılık ve hafiflik, dış Rubber Guard™ kabuk yapısına ve daha fazla yastıklama için iç köpük malzemeye sahip yeni dış taban / orta taban paketi ve daha az kauçuk katman kullanımından elde edilen hafiflik sayesinde uyum içinde bir arada bulunur. Şekil Ergonomiktir: sayaları güçlendirmek için burun ve topuğa entegre edilmiş TPU kabukları ile saran ve hassastır. Şekillendirilmiş malleol ve aşınma direncine sahip 3D Flex System Evo™ yönlü bağlantı, desteğin daha iyi kontrol edilmesini ve ayak bileğinin mükemmel hareketliliğini sağlar. Vibram® SpringLug Tech sırtı, sert kaya yüzeylere daha fazla uyum sağlamak için Darbeli Fren Sistemi tırnaklarına sahiptir.     Ürün Özellikleri Taban:: Vibram kauçuk Vibram® SpringLug Tech ve PU köpük iç astar Orta taban:: Yok İç Taban:Karbon yüklü naylon Astar:GORE-TEX Performance Comfort Ağırlık:640 g (1/2 çift) Üst yüzey: Nubuk + aşınmaya dayanıklı, kumaş ekler Artılar + Maksimum taşıma konforu için su itici nubuk saya , körüklü dil ve yumuşak yaka + Birden fazla günlük yürüyüşler için tasarlanmış, zorlu yürüyüşçüler için ideal + 3D Flex System Evo™ yönlü mafsallı ayak bileği ve aşınmaya dayanıklı TPU katmanı ile korunur + Desteğin daha iyi kontrol edilmesini ve ayak bileğinin mükemmel hareket kabiliyetini sağlar + Buzlanma durumunda yarı otomatik kramponlarla kullanım için yarı krampon orta taban     KULLANILAN TEKNOLOJİLER     GORETEX GORE-TEX® Insulated Comfort ürün teknolojisi ile tasarlanan ayakkabılar, yağmur, kar ve soğuk koşullarda dış mekanda kullanım için tasarlanmıştır.Dayanıklı su geçirmezlik ve optimize edilebilir nefes alabilirliği, soğuk hava koşullarında kullanım için yalıtım ile birleştirerek, çok çeşitli açık hava etkinlikleri için ideal bir çözüm haline getirir. Su ve kar dışarıda dururken ter içeriden kaçar.Yalıtımlı iç astarları sayesinde soğuktan güvenilir koruma sağlarlar, bu da onları çok çeşitli açık hava etkinlikleri için ideal bir çözüm haline getirir.     Vibram Vibram tabanlar kayalık gibi sert zeminlere karşı dayanıklıdır ve zorlu arazi koşullarına sağlam yer tutuş özelliği ile uyum yaratır. Vibram tabandaki dişler çamurlu arazide işlevini yitirmez ve güvenliğinize destek olur. Vibram teknolojisi aynı zamanda yağmur ve kar suyunu ayakkabının içine geçirmez. Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir. 4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban 4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban 4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban 4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait taban
Açıklama

LA SPORTİVA AEQUİLİBRİUM LT GORE TEX KADIN DAĞCILIK BOTU

Aequilibrium LT GTX, sırt çantalı geziler ve yüksek irtifada birden fazla günü kapsayan yürüyüşler için ideal, ağır yükler için dağ yürüyüş botudur. Double Heel™ topuğun yenilikçi yapısı sayesinde olağanüstü yürünebilirlik: Çok belirgin çift bloklu arka geometri, yokuş aşağı frenleme etkisini artırır ve kas yorgunluğunu azaltan daha akıcı bir yuvarlanma sağlar. Dayanıklılık ve hafiflik, dış Rubber Guard™ kabuk yapısına ve daha fazla yastıklama için iç köpük malzemeye sahip yeni dış taban / orta taban paketi ve daha az kauçuk katman kullanımından elde edilen hafiflik sayesinde uyum içinde bir arada bulunur. Şekil Ergonomiktir: sayaları güçlendirmek için burun ve topuğa entegre edilmiş TPU kabukları ile saran ve hassastır. Şekillendirilmiş malleol ve aşınma direncine sahip 3D Flex System Evo™ yönlü bağlantı, desteğin daha iyi kontrol edilmesini ve ayak bileğinin mükemmel hareketliliğini sağlar. Vibram® SpringLug Tech sırtı, sert kaya yüzeylere daha fazla uyum sağlamak için Darbeli Fren Sistemi tırnaklarına sahiptir.
 

 

Ürün Özellikleri

Taban:: Vibram kauçuk Vibram® SpringLug Tech ve PU köpük iç astar
Orta taban:: Yok
İç Taban:Karbon yüklü naylon
Astar:GORE-TEX Performance Comfort
Ağırlık:640 g (1/2 çift)
Üst yüzey: Nubuk + aşınmaya dayanıklı, kumaş ekler

Artılar

+ Maksimum taşıma konforu için su itici nubuk saya , körüklü dil ve yumuşak yaka
+ Birden fazla günlük yürüyüşler için tasarlanmış, zorlu yürüyüşçüler için ideal
+ 3D Flex System Evo™ yönlü mafsallı ayak bileği ve aşınmaya dayanıklı TPU katmanı ile korunur
+ Desteğin daha iyi kontrol edilmesini ve ayak bileğinin mükemmel hareket kabiliyetini sağlar
+ Buzlanma durumunda yarı otomatik kramponlarla kullanım için yarı krampon orta taban

 

 

KULLANILAN TEKNOLOJİLER

 

 

GORETEX

GORE-TEX® Insulated Comfort ürün teknolojisi ile tasarlanan ayakkabılar, yağmur, kar ve soğuk koşullarda dış mekanda kullanım için tasarlanmıştır.Dayanıklı su geçirmezlik ve optimize edilebilir nefes alabilirliği, soğuk hava koşullarında kullanım için yalıtım ile birleştirerek, çok çeşitli açık hava etkinlikleri için ideal bir çözüm haline getirir. Su ve kar dışarıda dururken ter içeriden kaçar.Yalıtımlı iç astarları sayesinde soğuktan güvenilir koruma sağlarlar, bu da onları çok çeşitli açık hava etkinlikleri için ideal bir çözüm haline getirir.

 

 

Vibram

Vibram tabanlar kayalık gibi sert zeminlere karşı dayanıklıdır ve zorlu arazi koşullarına sağlam yer tutuş özelliği ile uyum yaratır. Vibram tabandaki dişler çamurlu arazide işlevini yitirmez ve güvenliğinize destek olur. Vibram teknolojisi aynı zamanda yağmur ve kar suyunu ayakkabının içine geçirmez.

Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir.

4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban
4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban
4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban
4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait taban

Bilgi

Detaylı Bilgi

Gönderim
700₺ ve üzeri alışverişleriniz, ücretsiz olarak adresinize gönderilir. 

İade ve Değişim
Ürün size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde üretim veya tedarik sürecinden kaynaklı her türlü sorunda iade ve değişim talebinde bulunabilirsiniz. Detaylı Bilgi

Sipariş Desteği
Whatsapp İletişim: (+90) 530 846 87 96, yada e-mail gönderin [email protected]

Ek bilgi
Ağırlık 0,0000 kg
Marka

,

Kargoya Teslim: 1 gün
LA-A21Z999402
PAYLAŞ

La Sportiva Aequilibrium LT Women GTX Bot

11.569,00
İlginizi Çekebilir:
SEPET 0
YAKIN ZAMANDA GÖRÜNTÜLENDİ 0
İstek listesine eklendi!